O nás

Účetní společnost KES, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a její hlavní činnost se od začátků zaměřovala na vedení účetnictví a daňové evidence (jednoduchého účetnictví) menších a středně velkých firem i fyzických osob, sestavování jejich účetních závěrek, daňových přiznání a provádění účetního a ekonomického poradenství.

Klienty společnosti bylo v době jejího založení přibližně 10 společností a fyzických osob s různým předmětem činnosti – od průmyslové a dřevařské výroby, přes obchodní činnost, až po společnost zabývající školskou činností. Tento objem klientely vykazoval pravidelný roční nárůst a v současné době má společnost cca 20 klientů.

Společnost provozuje svoji činnost v sídle společnosti v Kuřimi, Na Královkách 936/10 pod vedením ředitelky a jednatelky společnosti Dany Pavéskové. Pro společnost pracuje tým odborníků, který sestává ze tří zkušených účetních zaměstnanců na hlavní pracovní poměr a dalších dvou externích spolupracovníků s odborným ekonomickým vzděláním, kteří jsou auditory. Rozsah působnosti a zkušeností našich odborníků umožňují společnosti poskytovat kvalitní účetní služby středně velkým a menším obchodním a výrobním firmám i fyzickým osobám bez rozdílu právní formy a oboru činnosti.

Velký důraz klademe především na péči o klienta, a proto se snažíme vytvářet podmínky pro dlouhodobou spolupráci s klienty. Preferujeme pravidelný kontakt s klientem uskutečňovaný především formou konzultací k účetním a daňovým problémům a dokonalou znalost místních podmínek.